+48 792 611 421
+48 668 530 383

Gięcie rur Gdańsk

Firma POL-PROD zajmuje się gięciem rur i profili stalowych ze stali czarnej i nierdzewnej. Zapytania ofertowe: poczta@pol-prod.pl

Gięcie rur Gdańsk.

Witamy na stronie firmy POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI.

Zapraszamy firmy z Gdańska do składania zapytań ofertowych na usługę gięcia rur i profili stalowych na adres:

poczta@pol-prod.pl

tel. +48 668530383

gięcie rur Gdańsk

gięcie rur Gdańsk

POL-PROD to firma kompleksowo trudniącą się kształtowaniem rur oraz profili stalowych, dzięki znacznemu doświadczeniu nie obawiamy się skomplikowanych realizacji, wymagających znacznej dokładności. Posiadamy na wyposażeniu między innymi giętarki o dłuższym stole przy pomocy których możemy dokonywać gięcia bardzo długich profili, oraz elementów o mniejszych gabarytach dających bliźniaczą powtarzalność podczas produkcji. Jeżeli poszukujesz firmy specjalizującej się w gięciu rur oraz profili stalowych to zadzwoń do nas. Gwarantujemy błyskawiczne terminy usługi, zachęcamy do składania zapytań na maila lub pytań telefonicznych.

Oferujemy:

  • gięcie rur punktowe – trzpieniowe
  • gięcie rur łukowe
  • walcowanie rur stalowych
  • gięcie łuków z rur stalowych
  • walcowanie profili stalowych
  • gięcie profili stalowych

Wyroby gotowe przesyłamy na paletach transportowych, dzięki czemu odległość nie stanowi problemu. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich. Dzięki dużej ilości hurtowni stali w naszej okolicy, jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny materiałów. Wykonujemy profesjonalne gięcie rur przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Call Now ButtonDotknij żeby zadzwonić