+48 792 611 421
+48 668 530 383

Giecie rur w Podkarpackie

Firma POL-PROD zajmuje się gięciem rur i profili stalowych ze stali czarnej i nierdzewnej. Zapytania ofertowe: poczta@pol-prod.pl

Giecie rur stalowych w Podkarpackie.

Witamy na stronie firmy POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI.

Zapraszamy firmy z województwa podkarpackiego do składania zapytań ofertowych na usługę giecia rur i profili stalowych na adres:

poczta@pol-prod.pl

tel. +48668530383

Gięcie rur w Podkarpackie

Gięcie rur w Podkarpackie

Potrzebujesz wykwalifikowanego wykonawcy lub rzetelnej firmy wykonującej giecia rur? To znakomicie się składa, ponieważ my taką firmą jesteśmy. Funkcjonujemy na rynku już 10 lat, a doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala nam osiągać zadowolenie klientów z wykonywanych usług. Zapewniamy bardzo wysoki poziom świadczonej obsługi. Mieszkasz w województwie podkarpackim? Zadzwoń i zapytaj o ofertę – na pewno się dogadamy. Oferujemy usługę walcowania rur, gięcia trzpieniowego rur, gięcia profili i walcowania profili stalowych. Możemy zorganizować transport. Obsługujemy firmy z całej Polski.

Oferujemy:

  • gięcie rur punktowe – trzpieniowe
  • gięcie rur łukowe
  • walcowanie rur stalowych
  • gięcie łuków z rur stalowych
  • walcowanie profili stalowych
  • gięcie profili stalowych

Wyroby gotowe przesyłamy na paletach transportowych, dzięki czemu odległość nie stanowi problemu. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich. Dzięki dużej ilości hurtowni stali w naszej okolicy, jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny materiałów. Wykonujemy profesjonalne gięcie rur przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Call Now ButtonDotknij żeby zadzwonić