+48 792 611 421
+48 668 530 383

Gięcie rur w Wielkopolska

Firma POL-PROD zajmuje się gięciem rur i profili stalowych ze stali czarnej i nierdzewnej. Zapytania ofertowe: poczta@pol-prod.pl

Gięcie rur stalowych w Wielkopolska.

Witamy na stronie firmy POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI.

Zapraszamy firmy mające swoją siedzibę w województwie wielkopolskim do składania zapytań ofertowych na usługę gięcia rur i profili stalowych na adres:

poczta@pol-prod.pl

tel. +48668530383

Gięcie rur w Wielkopolska

Gięcie rur w Wielkopolska

gięcie rur w Wielkopolska

gięcie rur w Wielkopolska

gięcie rur w Wielkopolska

gięcie rur w Wielkopolska

gięcie rur w Wielkopolska

gięcie rur w Wielkopolska

Gięcie rur stalowych w województwie wielkopolskim

Nasza usługa polega na gięciu profili, jak również rur stalowych o różnych parametrach i rozmiarach. Oferujemy fachowe i kompleksowe usługi gięcia rur w Wielkopolsce. Wykonujemy kształtowanie rur stalowych w dowolnej formie za pomocą nowej technologii i urządzeń. Jesteśmy właścicielami bardzo wysokiej jakości parku maszynowego.

Usługa gięcia rur stalowych w Wielkopolsce:

  • gięcie rur punktowe – trzpieniowe
  • gięcie rur łukowe
  • walcowanie rur stalowych
  • gięcie łuków z rur stalowych
  • walcowanie profili stalowych
  • gięcie profili stalowych

Wyroby gotowe przesyłamy na paletach transportowych, dzięki czemu odległość nie stanowi problemu. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich. Dzięki dużej ilości hurtowni stali w naszej okolicy, jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny materiałów. Wykonujemy profesjonalne gięcie rur przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Wiedza i kompleksowość wykonywania usług z zakresu gięcia rur to nasza wizytówka. Wyginamy elementy stalowe z przy użyciu innowacyjnych technik. Zatem wykonywana przez nas praca zezwala na sprostanie oczekiwaniom każdego odbiorcy. Zadzwoń do nas mieszkańcu województwa Wielkopolskiego, a odpowiemy na wszelkie pytania jak również zaoferujemy naszą szeroką ofertę usługową. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty.

Call Now ButtonDotknij żeby zadzwonić