+48 792 611 421
+48 668 530 383

Gięcie rur Wrocław

Firma POL-PROD zajmuje się gięciem rur i profili stalowych ze stali czarnej i nierdzewnej. Zapytania ofertowe: poczta@pol-prod.pl

Gięcie rur Wrocław

Witamy na stronie firmy POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI.

Zapraszamy firmy z Wrocławia do składania zapytań ofertowych na usługę gięcia rur i profili stalowych na adres:

poczta@pol-prod.pl

tel. +48 668530383

gięcie rur Wrocław

gięcie rur Wrocław

Jeśli szukasz zaufanej firmy trudniącej się od wielu lat gięciem rur stalowych, a dodatkowo profili stalowych to oznacza że jesteś we właściwym miejscu. Rury stalowe ze względu na znaczną odporność cieszą się sporym zastosowaniem w codziennym życiu w postaci barierek, stojaków na rowery, latarni , a ponadto wielu innych produktów, dlatego powstała znaczna potrzeba ich gięcia w różne kształty. Dokonanie tego wymaga sporego doświadczenia, ponieważ zmarnowanie materiału jest kosztowne w skutkach. Co więcej, należy mieć w posiadaniu znakomite giętarki, które dadzą sobie radę ze zleceniem , a oprócz tego z wymaganiami zlecającego. Jeżeli szukasz usługi gięcia rur we Wrocławiu to zapoznaj się z ofertą naszej firmy.

Oferujemy:

  • gięcie rur punktowe – trzpieniowe
  • gięcie rur łukowe
  • walcowanie rur stalowych
  • gięcie łuków z rur stalowych
  • walcowanie profili stalowych
  • gięcie profili stalowych

Wyroby gotowe przesyłamy na paletach transportowych, dzięki czemu odległość nie stanowi problemu. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich. Dzięki dużej ilości hurtowni stali w naszej okolicy, jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny materiałów. Wykonujemy profesjonalne gięcie rur przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Call Now ButtonDotknij żeby zadzwonić