+48 792 611 421
+48 668 530 383

Gięcie rur Zachodniopomorskie

Firma POL-PROD zajmuje się gięciem rur i profili stalowych ze stali czarnej i nierdzewnej. Zapytania ofertowe: poczta@pol-prod.pl

Gięcie rur stalowych Zachodniopomorskie.

Witamy na stronie firmy POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI.

Zapraszamy firmy z województwa zachodniopomorskiego do składania zapytań ofertowych na usługę gięcia rur i profili stalowych na adres:

poczta@pol-prod.pl

tel. +48668530383

Gięcie rur Zachodniopomorskie

Gięcie rur Zachodniopomorskie

Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem w gięciu rur i profili o różnych parametrach. Jesteśmy liderami w swojej branży dzięki czemu powierzone nam zlecenie wykonujemy starannie i szybko. Oferujemy fachowe usługi gięcia i kształtowania rur stalowych dzięki najnowszej technologii. Posiadamy najwyższej jakości maszyny.

Wytwarzamy szeroki wachlarz elementów przeznaczonych do różnorakich zastosowań, a także branż.

Nasza usługa polega na gięciu profili, jak również rur stalowych o różnych parametrach i rozmiarach. Oferujemy fachowe i kompleksowe usługi gięcia rur w województwie zachodniopomorskim. Wykonujemy kształtowanie rur stalowych w dowolnej formie za pomocą nowej technologii i urządzeń. Jesteśmy właścicielami bardzo wysokiej jakości parku maszynowego.

Oferujemy:

  • gięcie rur punktowe – trzpieniowe
  • gięcie rur łukowe
  • walcowanie rur stalowych
  • gięcie łuków z rur stalowych
  • walcowanie profili stalowych
  • gięcie profili stalowych

Wyroby gotowe przesyłamy na paletach transportowych, dzięki czemu odległość nie stanowi problemu. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich. Dzięki dużej ilości hurtowni stali w naszej okolicy, jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny materiałów. Wykonujemy profesjonalne gięcie rur przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Call Now ButtonDotknij żeby zadzwonić